Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hurtownia odzieżowa
#1
Szukam sprawdzonej hurtowni odzieży. Mam spory butik, jaki cieszy się renomą w mieście. Muszę zmienić hurtownika, poprzedni nie spełniał moich wymagań co do trwałości odzieży. Może polecicie kogoś lub coś możecie doradzić? Znacie BRONX? to dobra hurtownia odzieżowa? Będę zobowiązany za wszelkie wsparcie. Pozdrawiam!
"Jak siekiera bez klina tak obiad bez wina"
Odpowiedz
#2
Rzeczywiście znam tę firmę, parę razy z nią współpracowałem. Było w porządku, szeroki wybór, wysoka jakość tkanin, ogólnie same pozytywy. Co do rad nasuwa poniższa refleksja na temat bawełny.
Bawełna jest znana ludzkości od bardzo dawna. Ceni się ją za niebywałą , niezwykle miękką strukturę, poprzez co tkaniny wykonane z bawełny wspaniale nadają się do produkowania bielizny oraz innych elementów, które mają styczność z najdelikatniejszymi fragmentami ludzkiego ciała. Obecnie o wiele większa wagę przykłada się do tego, z jakich tworzyw produkowane są przedmioty, które mają z nami kontakt codziennie. Staliśmy się bardziej świadomi tego, że od tak różnorodnych elementów jak na przykład materiał, z jakiego wykonana została nasza odzież może mieć wpływ na nasze zdrowie.
Odpowiedz
#3
By kupić wysokiej klasy odzież nie jest konieczne udawać się do ogromnych galerii handlowych, w których zlokalizowany jest sklep odzieżowy znanego producenta, jaka sprzedawana jest za bardzo wysokie ceny. Obecnie coraz więcej miejscowych salonów oferuje także bieliznę osobistą nie tylko wysokiej jakości, ale także w atrakcyjnych cenach. Nabywanie bielizny osobistej to wyzwanie, jakie nie sprawia problemów panom, natomiast paniom kojarzy się z traumatycznym niemalże przeżyciem. Dzieje się tak z tego powodu, iż spora ilość pań nie potrafi dobrać do swojej figury takiego rodzaju bielizny, która umożliwi im nadanie sylwetce najbardziej ponętnych kształtów.
"Dłużnik wesoły gdy bierze natomiast smutny gdy oddaje"
Odpowiedz
#4
Zeszłe kilkanaście lat to prawdziwa rewolucja w przemyśle odzieżowym, a co z tym związane – w sektorze bielizny. Zaczęliśmy o wiele bardziej troszczyć się o to, co wkładamy pod ubranie i staranniej wybierać bieliznę. Poprzez to możemy wpływać na kształt naszej figury – jeśli tylko będziemy korzystać z właściwie dopasowanej bielizny osobistej. Dobra reklama potrafi spowodować niesamowity wzrost obrotów każdej firmy.
"Aniołowi to lekko białym być ale diabła trudno mydłem myć"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości