Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kościelisko pensjonat
#1
Górskie miejscowości prześcigają się w różnorodnych ofertach i zachęcają klientów do skorzystania z usług dostępnych na ich terenie. Województwo małopolskie to miasteczka i wsie, które same w sobie przyciągają turystów, kto już raz odwiedził te cudowne miejsca, będzie wracał zawsze, kiedy postanowi odpocząć na wyjątkowych terenach górskich. 
    Takim niespotykanym miejscem ma ziemi jest Kościelisko, które przyciąga wędrowców nieskazitelną przyrodą, niezatłoczonymi szlakami, na których można spotkać ludzi w każdym wieku. Natomiast baza noclegowa atrakcyjnymi cenami, wygodnymi pokojami i zabezpieczeniem wszystkich potrzeb turystów, sprawi, że każdy poczuje się tak jakby czekano tu właśnie na niego.     Urokliwa wieś podhalańska jaką jest Kościelisko to miejsce zmuszające do refleksji, zadumania się nad przemijającym czasem i doceniania każdego dnia, który właśnie tutaj odbierany jest, jako wyjątkowy i cenny dar. Kościelisko to piękny pensjonat Convallis, który swoim komfortowym wyposażeniem spełnia oczekiwania i zapewnia wyciszenie, po które przyjeżdża każdy turysta. Wygoda i swobodny dostęp do łazienki, kuchni, TV sprawi, że przyjezdni poczują się jak u siebie.

   Mieszkańcy wielkich miast są spragnieni zwiedzenia i przebywania w takich cichych i spokojnych miejscach jak Kościelisko, pensjonat Convallis, sprawia że goście czują się swobodnie i nieskrępowani odpoczywają i oddychają całą piersią. A co mogą zobaczyć w tych okolicach? Wszystko to, czego nie mają w swoim miejscu zamieszkania, kolorowe uliczki, chętnych do pomocy górali, zabytkowe budowle, i niesamowite góry z widokami zapierającymi dech w piersiach.    Apartamenty z balkonami lub tarasami, pozwalają w każdej minucie pobytu podziwiać uroki Giewontu i Czerwonych Wierchów, rozległe wzgórza o łagodnych zboczach na pograniczu Zakopanego i Kościeliska, usytuowane są jeden kilometr od apartamentów Convallis.    Miłośników narciarstw zjazdowego Zakopane i okolice zapraszają na pięknie ośnieżone zbocza na przykład na "Polanę Szymoszkową". Wspaniałym miejscem do uprawiania oraz nauki narciarstwa jest Gubałówka z wyciągiem orczykowym i koleją linową.  
Piękne trasy narciarskie to:

Trasa główna z Gubałówki: różnica wysokości: 300 m, długość: 1600 m, skala trudności: średnio trudna;
Górna polana Gubałówki: różnica wysokości: 70 m, długość: 300 m, skala trudności: łatwa

Natomiast trasy snowboardowe to :  Polana Gubałówki halfpipe - rynna snowboardowa, długość:100 m, wysokość ścian: 2,2 m.
Każdy turysta bez względu na porę roku, może spędzić w Kościelisku i Zakopanem cudowne, niezapomniane chwile, przeżyć przygodę swojego życia i wspominać wspólnie z rodziną i znajomymi ten wyjątkowy i szczególny czas. Willa Convallis jest bardzo gościnna a jej pracownicy witają każdego przyjezdnego uśmiechem i spełniają wszystkie oczekiwania. 

Na naszej stronie: http://www.convallis.pl/ dowiesz się więcej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości