Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
współpraca - logistyka, magazyny
#1
Pilnie poszukuję współpracy w ramach czegoś, co da się generalnie określić jako magazyny samoobsługowe. Prowadzę wyspecjalizowaną firmę, ale dalej sam nie podołam zamówieniom. Dlatego szukam firmy z zapleczem magazynowym. Może któreś z forumowiczów może mi pomóc?
"Dłużnik wesoły gdy bierze natomiast smutny gdy oddaje"
Odpowiedz
#2
Do niedawna wszelkie przedsiębiorstwa produkcyjne musiały utrzymywać własne magazyny. Tak samo firmy działające branży handlowej, transportowej oraz dużo innych. Wiązało się to z licznymi problemami, takimi jak: problematyczny transport jeśli magazyny nie był zlokalizowane na terenie przedsiębiorstwa, konieczność płacenia wysokiego czynszu, zbyt mało miejsca na magazynowanie oraz wiele innych. Na szczęście, tak, jak w innych krajach, powstają u nas nowoczesne przestrzenie na magazynowanie, jakie bardzo upraszczają życie biznesmenów.
"Aniołowi to lekko białym być ale diabła trudno mydłem myć"
Odpowiedz
#3
Próbowałeś pod kątem hasła magazyny Tychy? Warto spróbować. Dlaczego? Nowoczesne magazyny to nowinka w naszym kraju, przynajmniej w zbiorowej świadomości – parę takiego typu magazynów już w Polsce funkcjonuje, ale do tej pory niewielu ludzi miało o nich pojecie. Te magazyny to doskonała odpowiedź na nowe zapotrzebowanie polskich firm. Dzięki nim mają one dostęp do komfortowej przestrzeni magazynowej, z której mogą one korzystać praktycznie bez żadnych przeszkód 24h/dobę.
"Zasłużeńszy bliżej misy ma siedzieć"
Odpowiedz
#4
Magazyny self storage są bardzo cenione zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych – znajdują się praktycznie w każdej miejscowości. Jednak jest z nimi przeciwnie niż u nas: zazwyczaj z ich usług korzystają osoby prywatne, a nie firmy. Mieszkańcy USA traktują je tak, jak Polacy strychy: przechowują np. akcesoria rowerowe, meble i tak dalej: niezwykle często przeprowadzają się oni w poszukiwaniu pracy i nie za każdym razem biorą wszystko ze sobą. Niezwykle serdecznie polecam tę opcję! Co cechuje magazyny, które znajdują się w asortymencie wielu przedsiębiorstw z terenu całego kraju? Na pewno wygoda : umieszczone są one z daleka od śródmieść, co znacznie skraca dojazd. Następnie: oszczędzanie pieniędzy: wynajmuje się je na konkretny okres i tylko za ten okres się płaci. Kolejne: takie przestrzenie do magazynowania do idealna infrastruktura, co docenią wszyscy.
"Jak siekiera bez klina tak obiad bez wina"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości